+420 582 360 286, +420 582 360 287 , +420 582 360 288 morquick@morquick.cz

SVAŘOVACÍ ZDROJE

Nabízíme svařovací zdroje významných a renomovaných značek i menších místních výrobců. Soustředíme se na prodej vysoce kvalitních strojů značek
STEL, LINCOLN ELECTRICESAB a další.

ESAB

Společnost ESAB je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů. Jejich inovační a na celém světě uznávaná zařízení a řešení jsou vyvíjena za přispění zákazníků a budována s odborností a odkazem předního celosvětového výrobce.

Značka ESAB je synonymem pro celosvětově nejlepší odbornou kvalifikaci v následujících klíčových oblastech:

  • Standardní svařovací zdroje
  • Přídavné svařovací materiály
  • Automatizace ve svařování
  • Řezací systémy

stel

Pozitivní mix italské tradice a technologických inovací – to je STEL. Vyspělé svařovací zdroje italské výroby, snadno rozpoznatelné díky své kvalitě, ergonomii a atraktivnímu designu.

Naše společnost je výhradním dovozcem svařovacích zdrojů a příslušenství značky STEL do České republiky.

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

lincoln electric

Společnost Lincoln Electric byla založena roku 1895 v americkém státě Ohio. Zpočátku se věnovala výrobě elektromotorů vlastní konstrukce  a v roce 1911 uvedla společnost na trh první přenosný svařovací zdroj na světě. Od roku 1920 se výroba svařovacích zdrojů stala hlavní výrobní činností společnosti.

V současnosti patří společnost Lincoln Electric na absolutní světovou špičku mezi výrobci svařovacích zdrojů. Na americkém trhu se jedná o výrobce č.1 a zdroje z evropské produkce lze směle zařadit po bok nejrenomovanějších značek.


Zdroje Lincoln Electric vřele doporučujeme všem, kteří požadují vynikající kvalitu a svařovací vlastnosti za bezkonkurenční cenu.

Máte zájem o něco speciálního?