+420 582 360 286, +420 582 360 287 , +420 582 360 288 morquick@morquick.cz

Přídavné materiály

Nabízíme obalené elektrody pro svařování metodou MMA, dráty pro svařování metodou MIG/MAG a dráty pro svařování metodou TIG. Prodáváme jen materiály nejvyšší kvality značek SIDERGAS, PITTARC, ESAB a BÖHLER

ESAB

Společnost ESAB je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů. Jejich inovační a na celém světě uznávaná zařízení a řešení jsou vyvíjena za přispění zákazníků a budována s odborností a odkazem předního celosvětového výrobce.

SIDERGAS

Sidergas je špičkový svařovací drát pro efektivní svařování metodou MIG/MAG od italského výrobce SIDERGAS SpA. Drát je určen především pro robotické svařování, ale jeho vysokou kvalitu ocení i svářeči při ručním svařování. Jsme výhradním dovozcem do ČR.

S více než padesátiletou praxí v tažení drátu a roční produkcí téměř 50 000 tun, je Sidergas předním evropským výrobcem drátu pro svařování uhlíkovými a hliníkovými svařovacími dráty, jehož pozoruhodnou vysokou kvalitu uznávají a potvrzují významné mezinárodní certifikační orgány.

PITTARC

Kvalita svařovacích drátů Pittarc je zaručena použitím surovin s minimálním množstvím nečistot a plynů, zpracovaných přímo v italských ocelárnách skupiny SIAT SpA a následným dokonalým dvoufázovým čištěním svařovacího drátu.

Výrobní procesy jsou systematicky kontrolovány a testovány v laboratořích na každém stupni výroby od polotovarů až po konečný produkt. Tím je zajištěna nejvyšší možná kvalita, která je doložena certifikáty a atesty. Naše společnost je největším dovozcem svařovacího drátu Pittarc do ČR od roku 1991. 

VOESTALPINE BÖHLER WELDING

voestalpine Böhler Welding je předním výrobcem a celosvětovým dodavatelem přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení. Za více než 100 let své existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením.

Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem více než 2 000 výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Technické kompetence se nyní dělí do tří podskupin: spojovací svary (Böhler Welding), údržba a renovace (UTP Maintenance) a pájení (Fontargen Brazing).

Zašlete nám poptávku

Do poptávky uveďte o jaký přídavný materiál máte zájem a předpokládané množství.